Hakkımızda

Şerefhan Uluslararası Nakliyat 1972 yılında S.Yılmaz ŞEREFHAN tarafından kurulmuştur. Şirketimiz deniz – hava ve karayolu taşımacılığı, konsolidasyon, depolama ve ağır yük taşımacılığı, kapıdan kapıya teslim ve özel proje sevkiyatlarını da içine alan geniş bir servis ağı sağlamaktadır. 

Kuruluşumuz, gerek ülkemizdeki gerekse yurt dışında varolan gelişmiş acentelik ağı ile ulusal ve uluslar arası alanda güç kazanmıştır. Müşterilerimize, özellikle proje taşımaları,ulusal ve uluslar arası kaynaklardan çeşitli destinasyonlara eşya ve malzeme sevkiyatlarının koordinasyonunu, planlama ve kontrolünü gerçekleştirerek zamanında ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. 

Şirketimizin sahip olduğu ISO 9002 Kalite Belgesi, NATO Güvenlik Belgesi, firmamızın verdiği hizmet seviyesinin bir kanıtıdır. Ayrıca benimsemiş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi kuruluşumuzun sürekli kendini yenilemesini sağlamaktadır. 

Referanslarımız ve aldığımız takdir – teşekkür mektupları güvenilirliğimizi ve üstün servis performansımızı ortaya koymaktadır. 

Ana felsefemiz maksimum kaliteyi maksimum performansla sunmak, fiyat politikamız ise teknik ve mali açıdan müşterilerimizi memnun etmektir.